Zateplení fasád a domů

Zateplení bytů v novostavbách – Hořovice, Beroun, Rokycany

26. 4. 2021

Pokud přemýšlíte o koupi domu či bytu a rozhodujete se mezi novostavbou a staršími objekty, musíte zvážit veškeré plusy a mínusy.

I přesto, že staré domy a byty mívají většinou sklep, půdu či jiné osobité kouzlo starých časů, právě u starých bytů je třeba často investovat do zateplení. Z důvodu ekonomické návratnosti zateplení jsou peníze vynaložené tímto způsobem ty nejlépe investované. Pokud ale nemáte na zateplení navíc (k hypotéce či po vynaložení všech peněz na samotnou koupi) našetřeno, počítejte, že taková změna něco stojí.

Prodej bytů Hořovice

Na řadu pak často přichází zvážení koupě něčeho nového. Výhodou novostaveb je zcela jistě fakt, že už od samotného počátku přijdete do zcela nového, již zatepleného a ideálně vámi na míru navrhnutého domova.

Pokud pocházíte z Berounska, zvažte koupi a prodej bytů Hořovice. Jednou z novinek je právě moderní, kvalitní a výjimečný projekt Bydlení Hořovice. Proč je mimořádný? Nachází se totiž v místě občanské vybavenosti moderního města, zároveň však kousek od zeleně a přírody.

Prodej bytů Rokycany a Beroun

Ve velké míře se o ni zajímají i lidé, kteří hledají koupi i prodej bytu Rokycany a prodej bytu Beroun. Není se čemu divit, neboť Rokycany jsou necelých 25 minut cesty od projektu Bydlení Hořovice, do Berouna to trvá pouhých 15 minut. Hořovice jsou navíc na strategickém místě, kdy se jejich obyvatelé mohou dostat za 25 minut do Prahy, nebo se během 10 minut radovat z čerstvého vzduchu a procházky v lesích v Brdech. Cena bytu je navíc nižší než například v královském městě Beroun.

Jestliže tedy nechcete investovat do zateplení při koupi starších bytů či domů a hledáte garsonku, 1+kk, 2+kk, 3+kk či 4+kk, zvažte prostory v projektu Bydlení Hořovice. Ty byly navrhovány s ohledem na kvalitu, pohodlí a praktičnost.

V ceně jsou balkony či terasy a premiová velká francouzská okna přímo od podlahy. Ta vás nepřipraví o tepelnou pohodu uvnitř interiéru a naopak vám zajistí zdravější bydlení bez mlžení oken a vzniku plísní.

Líbil se Vám článek?

Vložit komentář


TOPlist