Zateplení fasád a domů

Současné developerské projekty myslí i na kvalitní izolace

3. 12. 2018
Současné developerské projekty myslí i na kvalitní izolace

Zateplení domů a bytů je trend, který už trvá několik let. Důvody jsou samozřejmě jasné. Čím lepší je tepelná izolace, tím menší jsou tepelné ztráty a tím jsou vyšší úspory spojené s vytápěním. Nejenom, že se dnes izolují starší objekty, ale dochází také k tomu, že je kvalitní zateplení realizováno i na současných developerských projektech. Příkladem pro toho, kdo hledá domy Praha západ, je určitě projekt nesoucí název Domy Ořechovka. V Čem dokážou splnit požadavky vás jako zájemců o kvalitní bydlení?

Fasáda domů

Dnes už byste jenom velmi těžko našli novostavbu, kde se nemyslí na kvalitní izolaci fasády. Právě ta je místem, kudy může teplo z interiéru celkem výrazně unikat. Kvalitní zateplení tomu zamezí a zajistí, že zůstane tam, kde má být. To každý ocení především v zimním období, kdy budete mít jistotu, že jeho interiér bude bez velkých nákladů dokonale vyhřátý. Kvalitní izolační materiál a jeho dostatečná vrstva jsou zárukou, že po této stránce bude vše maximálně vyhovující.

Domy Praha západ

Domy Praha západ

Okna domů

I ta jsou z hlediska izolace vnímána jako rizikové místo. Nejenom, že hraje roli jejich správná montáž, ale roli má pochopitelně i jejich kvalita. Tedy hlavně provedení s ohledem na výsledné izolační vlastnosti, které se odvíjejí jak od počtu skel, tak i od počtu komor. Zde se můžeme přímo zaměřit na standardy projektu Domy Ořechovka, ze kterých je jasně patrné, že použitá okna splňují kvalitativní, stejně jako izolační vlastnosti i náročných zájemců o bydlení.

Vchodové dveře do domu

Posledním rizikovým místem, pokud se mluví o izolaci a také zateplení, jsou rozhodně vchodové dveře. I zde musíme jasně říci, že ty použité v tomto projektu splní očekávání. Při jejich výběru bylo dbáno nejenom na dobré izolační vlastnosti pro zamezení úniku tepla. Myšleno bylo i na další věci, které souvisí především s bezpečností každého obyvatele a jeho rodiny.

Líbil se Vám článek?

Vložit komentářTOPlist