Zateplení fasád a domů

U současných developerských projektů je kvalitní zateplení samozřejmostí

25. 2. 2019
U současných developerských projektů je kvalitní zateplení samozřejmostí

Co se dnes v souvislosti s bytovou výstavbou řeší primárně? Je to nejenom lokalita a dostupnost bytů, ale je to také jejich zateplení. Důvody jsou jasné. Čím kvalitněji je provedeno, tím lepší energetickou třídu budova má. A to se projevuje primárně na nízkých nákladech, které jsou spojeny hlavně s vytápěním. Není divu, že takové developerské projekty a byty v nich jsou velmi žádané. Příkladem je určitě Rezidence Veselská, která je i z tohoto pohledu velmi zajímavým projektem.

3. etapa potvrzuje stále vysoký zájem

Dobře zvládnuté zateplení celého objektu je cestou k tomu, jak získat i mnoho zájemců o byt. Jasně to potvrzují byty na prodej Praha 9 Letňany právě v tomto projektu. Jeho druhá etapa je již kompletně zkolaudována a také definitivně vyprodána. To zájem jenom potvrzuje. Nutno dodat, že je tu také etapa 3., která se aktuálně prodává. A zájem je opravdu velký, jelikož více než 60 procent nabízených bytů už je prodaných. Případní zájemci by si měli pospíšit. Důvodem zájmu samozřejmě není jenom kvalitní zateplení, ale všechny další standardy, stejně jako rozmanití nabídka bytů.

Dobré zateplení je dnes bráno jako naprostý standard

Samozřejmostí je nejenom dobré zateplení pláště budovy, které eliminuje výraznější tepelné ztráty u jakéhokoliv bytu. Zapomínat nelze ani na použití kvalitních oken, které jsou také samozřejmým článkem v cestě za kvalitní izolací. To se následně podepisuje na lepším komfortu bydlení, která se projeví i na malých výdajích za topení. Kvalitu projektu potvrzují první dvě již dokončené etapy, stejně jako návrh zmíněné třetí. Pro své kvality je většina bytů již vyprodána, a to se termín dokončení plánuje až na jaro roku 2020. Je vidět, že když je developerský projekt po všech stránkách dobře zvládnutý, je více než jasné, že zájem z řad lidí bude velký. Rezidence Veselská to jenom potvrzuje.

Líbil se Vám článek?

Vložit komentářTOPlist