Zateplení fasád a domů

Dopřejte si netradiční spánek na posteli z palet

11. 6. 2014
Dopřejte si netradiční spánek na posteli z palet

Již dávno neplatí, že by postel musela být vyrobena pouze tradičními postupy. Hitem posledních let jsou totiž palety, které mají i v našich interiérech všestranné využití. A právě z daných euro palet lze velmi snadno vyrobit dokonalou postel do vaší ložnice.

Postele z palet vás rozhodně ohromí svou pevností

Palety jsou konstruovány tak, aby bez problémů vydržely i několikatunovou zátěž. V tomto ohledu je samozřejmě jasné, že postele z palet bez problémů unesou každého, a to i pokud se bude jednat o postel manželskou.

Tip: Přečtěte si náš předchozí článek o nábytku z palet

Při stavbě pomůže postel z palet návod, který je rozhodně velmi jednoduchý

Různých typů daných postelí je více než dost, s čímž souvisí také konkrétní návody na to, jak na jejich výrobu. Obecně jsou nejjednodušší možností jednolůžka, kdy stačí jednotlivé palety navrstvit na sebe, a rázem je postel hotová. Podobný princip je poté u manželských postelí, kdy často samotný základ tvoří čtyři palety, naskládané do požadovaného tvaru. Postup, jak vyrobit danou postel, je skutečně více než jednoduchý.

Vyrobit postel z palet zvládne hravě každý

A pokud uvažujete nad tím, že si také jednu takovou postavíte, nemusíte se bát žádných složitostí. Výroba je rozhodně více než jednoduchá, a měl by ji zvládnout alespoň mírně zručný člověk. Návodů, jak postavit danou postel, je totiž všude více než dost, a často je doplňuje také ukázkové foto celého postupu.

Nechte se inspirovat možnostmi, které postele z palet fotogalerie nabídnou

Představíme-li si různé volby realizací, potom je třeba brát v potaz i to, že postel z dřevěných palet nemusí být nutně obyčejné lůžko. Problémem nejsou postele manželské, které obsahují i rozsáhlá a mohutné čela, nebo je součástí postelí třeba i odkládací prostor. To vše umožní právě obyčejná paleta, používaná kdekoliv.

Líbil se Vám článek?

Jeden komentář

  1. Nábytek z palet - ekologie v interiéru dle fotogalerieČer 11, 2014 v 08:15

    [...] že se nejdříve dostane do našich ložnic. Ostatně stačilo složit 4 palety k sobě, a postel z palet byla hotová. Navíc vyšlo vše levně, s ohledem na nákladnost a složitost výroby jednoduše, [...]

Vložit komentářTOPlist